Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 klas trzecich

27 kwietnia 2012 roku uczniowie klas trzecich ukończyli szkołę. Uroczystość rozpoczęto hymnem narodowym, po czym najlepsi absolwenci przekazali sztandar szkoły najlepszym uczniom klas drugich.

W imieniu klas trzecich sztandar, po złożeniu ślubowania przekazali:

Marta Nowak, Patrycja Trepa i Łukasz Łaziński;

w imieniu klas drugich, po złożeniu ślubowania sztandar przejęli:

Ewa Jabłońska, Joanna Wilczyńska i Jarosław Golis.

W roku szkolnym 2011/2012 I Liceum Ogólnokształcące ukończyło 145 uczniów, w tym 17. z wyróżnieniem, czyli ze średnią 4,75 i więcej,
to oni w pierwszej kolejności otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Skonecznej:

Następnie świadectwa ukończenia szkoły otrzymali, z rąk Pani Dyrektor i swojego wychowawcy pozostali absolwenci:

Zgodnie z tradycją uczniowie równoległych klas pierwszych pożegnali starszych kolegów kwiatami:

Pani Doktor Ewa Zbudniewek i Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna wręczyły
NAGRODY SPECJALNE FUNDOWANE PRZEZ KOŁO WYCHOWANKÓW:

medal „GLORIA DILIGENTIAE ET LABORI” dla prymusa szkoły:

MARTA WIKTORIA NOWAK      5,19

nagroda im. Prof. Heleny Jastrzębskiej dla najlepszego polonisty:

ANNA GUZEK

MARTA WIKTORIA NOWAK

nagroda im. Prof. Jana Zbudniewka