Kwiecień 27th 2012

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 klas trzecich

27 kwietnia 2012 roku uczniowie klas trzecich ukończyli szkołę. Uroczystość rozpoczęto hymnem narodowym, po czym najlepsi absolwenci przekazali sztandar szkoły najlepszym uczniom klas drugich.

W imieniu klas trzecich sztandar, po złożeniu ślubowania przekazali:

Marta Nowak, Patrycja Trepa i Łukasz Łaziński;

w imieniu klas drugich, po złożeniu ślubowania sztandar przejęli:

Ewa Jabłońska, Joanna Wilczyńska i Jarosław Golis.



W roku szkolnym 2011/2012 I Liceum Ogólnokształcące ukończyło 145 uczniów, w tym 17. z wyróżnieniem, czyli ze średnią 4,75 i więcej,
to oni w pierwszej kolejności otrzymali świadectwa z rąk Pani Dyrektor Elżbiety Skonecznej:

 

Następnie świadectwa ukończenia szkoły otrzymali, z rąk Pani Dyrektor i swojego wychowawcy pozostali absolwenci:



Zgodnie z tradycją uczniowie równoległych klas pierwszych pożegnali starszych kolegów kwiatami:


Pani Doktor Ewa Zbudniewek i Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna wręczyły
NAGRODY SPECJALNE FUNDOWANE PRZEZ KOŁO WYCHOWANKÓW:

medal „GLORIA DILIGENTIAE ET LABORI” dla prymusa szkoły:

MARTA WIKTORIA NOWAK      5,19

 

nagroda im. Prof. Heleny Jastrzębskiej dla najlepszego polonisty:

ANNA GUZEK

      MARTA WIKTORIA NOWAK

 

nagroda im. Prof. Jana Zbudniewka

– dla najlepszego CHEMIKA:

ŁUKASZ ZBIGNIEW ŁAZIŃSKI

– dla najlepszego FIZYKA:

KONRAD KAMIL STAJUDA

– dla najlepszego MATEMATYKA:

TOMASZ MARCIN OKRASKA

nagroda im. Bł. Bolesławy Lament dla najlepszego teologa:

AGNIESZKA KRAWCZYK

nagroda im. Eugeniusza Wachowskiego dla najlepszego sportowca:

w kategorii dziewcząt:

KAROLINA MACIEJEWSKA

MILENA MITEK

 

Przewodniczący Rady Rodziców pan Paweł Doliński i pani dyrektor Elżbieta Skoneczna wręczyli

NAGRODY SPECJALNE FUNDOWANE PRZEZ RADĘ RODZICÓW:

nagroda dla najlepszego filozofa:  KATARZYNA WIĘCŁAW,  EWA SZYMAŃSKA, JAKUB KOWALIK

nagroda dla najlepszego przyrodnika:  JAKUB DAŁEK, ZBIGNIEW KAZIMIERSKI

nagroda  dla najlepszego filologa:  MICHAŁ KOSTRZEWA, ŁUKASZ ŁAZIŃSKI



Przedstawiciel organu prowadzącego Pan Wicestarosta Dariusz Kosmatka i Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna wręczyli nagrody za naukę:


Panowie Przemysław Popławski, Tomasz Piasecki i Jarosław Woźniak wręczyli nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe:


Pani Dyrektor wręczyła nagrody za aktywną pracę na rzecz szkoły, wzorową frekwencję w ciągu trzech lat:


Pani Dyrektor i wychowawcy poszczególnych klas wręczyli podziękowania dla rodziców:

 

W części artystycznej tak, jak w zeszłym roku przyznano CHEŁMOFONY w różnych kategoriach: