Uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Łowickiego

09 października 2015 roku w sali barokowej Muzeum w Łowiczu uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej…

Zostali nagrodzeni dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi szkół powiatowych i podległych gminie Łowicz. Uroczyście zostały wręczone Stypendia Starosty Łowickiego, w tym także uczniom naszej szkoły.

Z rąk: Starosty Łowickiego Pana Krzysztofa Figata, Wicestarosty Łowickiego Pana Grzegorza Boguckiego i Przewodniczącego Rady Powiatu Łowickiego Pana Krzysztofa Górskiego stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz aktywny udział w pracach na rzecz szkoły otrzymali:

Bąba Agata, Grzegory Weronika, Kurek Wojciech, Markowska Anna, Wójcik Justyna, Znajdek Katarzyna, Kowalczyk Wiktoria, Gabrysiak Maja, Kamińska Ewelina, Jagoda Katarzyna, Jakubik Aleksandra, Ploch Maria, Pryk Katarzyna, Rożniata Aleksandra, Tomaszkiewicz Anna, Wielemborek Dawid, Zachacz Paula, Kolec Wiktoria, Milczarek Klaudia!

Jesteśmy niezwykle dumni, że aż 19. uczniów naszego liceum zasłużyło na takie wyróżnienie swoją pracą i osiągnięciami!!

GRATULUJEMY!!!