Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019

Dnia 03 września rozpoczął się kolejny rok szkolny. Nasi nauczyciele i uczniowie przywitali go tradycyjnie spotkaniem na sali gimnastycznej. To spotkanie poprzedziła msza odprawiona w Kościele pw. Świętego Ducha. Pani dyrektor Dorota Dziekanowska powitała całą społeczność szkolną i życzyła wszystkim udanego oraz owocnego roku szkolnego.

Również przewodniczący Samorządu Szkolnego – Szymon Szaleniec skierował do uczniów kilka miłych słów, w tym słów otuchy do pierwszoklasistów.

Ponadto uczniowie, którzy w ubiegłym roku szkolnym uzyskali średnią 5,0 i więcej, otrzymali z rąk Pani Dyrektor srebrne tarcze.

Wśród uczniów tych byli:

Wielemborek Michalina – kl. 3b
Aniszewska Jagoda  – kl. 2a
Pierścieniewska Weronika – kl. 3a
Jóźwiak Karolina – kl.3a
Kowalska Natalia – kl. 3c
Traczyk Sara – kl. 3b
Fijałkowska Julia – kl. 2a
Chmielak Aleksandra – kl.3b
Miziołek Julia – kl. 2a
Rybicki Maciej – kl. 2a
Salamondra Szymon – kl. 3a
Wójcik Michał – kl. 3a

W ostatniej części spotkania pani wicedyrektor Agnieszka Jarka poinformowała młodzież ogólnie o organizacji nowego roku szkolnego. Następnie uczniowie udali się do klas na spotkania z wychowawcami.

Życzymy jak najwięcej sukcesów, wszelakich, w roku szkolnym 2018/2019.

tekst i zdjęcia: Monika Kolis – Mikina