Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego!

04 września 2017 roku mszą świętą a następnie uroczystością na sali gimnastycznej rozpoczęliśmy rok szkolny 2017/2018!

Msza święta została odprawiona w intencji wszystkich uczniów i pracowników szkoły przez księży, którzy będą w tym roku nauczać religii w naszej szkole.

Odśpiewaniem hymnu narodowego rozpoczęliśmy uroczystość na sali gimnastycznej. Pani Dyrektor Dorota Dziekanowska zabrała głos zwracając się najpierw do uczniów klas pierwszych, podkreślając, że ciepło ich przyjmujemy i liczymy, że szybko przyzwyczają się do nowego środowiska. Pani Dyrektor życzyła wspaniałych osiągnięć na maturze uczniom klas trzecich oraz  jak najlepszych wyników w nauce uczniom klas drugich.

Zgodnie z tradycją Pani Dyrektor wręczyła srebrne tarcze tym uczniom, którzy na koniec poprzedniego roku szkolnego uzyskali średnią ocen 5,00. Zaszczyt noszenia tarczy ze srebra mają:

Prucnal Natalia 3c 5,50
Wielemborek Michalina 2b 5,31
Pierścieniewska Weronika 2a 5,13
Salamondra Szymon 2a 5,13
Zygmunt Marianna 3a 5,10
Brytkowska Monika 2a 5,06
Szachogłuchowicz Agnieszka 2a 5,06
Dubiel Karolina 3a 5,00
Jóźwiak Karolina 2a 5,00
Kępka Hubert 2b 5,00
Klimkiewicz Łukasz 3b 5,00
Wójcik Michał 2a 5,00
Wójcik Sylwester 3b 5,00

Na zakończenie części oficjalnej głos zabrały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego, które wyraziły nadzieję, że dla wszystkich uczniów nowy rok szkolny będzie  pełen sukcesów!