Targi Akademickie w ILO

Dnia 13 marca 2018 roku w naszej szkole odbyły się targi akademickie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu łowickiego. Głównym organizatorem całego przedsięwzięcia była Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, a patronat objęło Starostwo Powiatowe w Łowiczu.
Na targach 11 uczelni przedstawiło w formie stoisk swoje oferty. Uczniowie, którzy jeszcze nie wybrali określonego kierunku dalszego kształcenia z dużym zainteresowaniem zapoznawali się z ofertą uczelni, rozmawiali z przedstawicielami placówek i poznawali zasady rekrutacji, otrzymywali pakiety informacyjne i atrakcyjne gadżety firmowe. Swoje stoiska promowały: Społeczna Akademia Nauk, Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk
o Zdrowiu w Łodzi, Studium Pracowników Społecznych i Medycznych w Łodzi, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Uczelnia Techniczno-Handlowa w Warszawie oraz Policealne Szkoły Medyczno-Kosmetyczne w Łodzi.
Taka forma targów, jest z całą pewnością cennym źródłem informacji dla młodych ludzi, którzy muszą dokonać ważnego, życiowego wyboru.
Wszystkim uczestnikom za przybycie dziękujemy.