Święto Szkoły – Chełmonalia

W dniu 21 marca 2013 roku, po raz pierwszy w historii w zimowej atmosferze odbyły się w naszej szkole CHEŁMONALIA!
Chełmonalia rozpoczęła Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna, która próbowała różdżką zaczarować zimę – ale…

Organizatorami tegorocznego Święta Szkoły była klasa 2e.

Jak zawsze klasy pierwsze rywalizowały między sobą o tzw. KLASOWĄ KROPKĘ oraz o przywilej organizowania Chełmonaliów w kolejnym roku szkolnym.

Najbardziej widowiskowa była konkurencja dotycząca  dowolnej interpretacji wybranej, znanej wszystkim piosenki. Każda klasa starała się przedstawić jak najlepiej dany utwór z oryginalnym tekstem! Najbardziej podobały się: niesamowity występ  Dominika Cichala  z klasy 1b, który naśladował Michaela Jacksona oraz żywiołowa, świetna interpretacja piosenki w wykonaniu klasy 1d!

Święto Szkoły - Chełmonalia Święto Szkoły - Chełmonalia
Święto Szkoły - Chełmonalia Święto Szkoły - Chełmonalia Święto Szkoły - Chełmonalia

Klasa 2e podsumowała wyniki innych konkurencji: Taniec w parach, Żółw z plecaka, Stolice państw, Jaka to melodia?

Chełmonalia 2013 wygrała klasa 1c!

Chełmonalia Chełmonalia

W rywalizacji klas drugich na najciekawszą interpretację filmu udział wzięły klasy: 2b – Gwiezdne Wojny, 2c – Harry Potter i 2d – Piraci z Karaibów. Wygrała klasa 2b!

Chełmonalia Chełmonalia Chełmoanalia
Chełmonalia Chełmonalia