Sukces naszych uczniów w VIII POWIATOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

W dniu 17  kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyły się eliminacje powiatowe Konkursu Matematycznego.

Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny, którego już VIII edycja odbywa się w tym roku jest organizowany przez powiat tatrzański oraz powiaty współpracujące: świdnicki, kartuski i łowicki. W tym roku szkolnym, w etapie powiatowym  rywalizowali uczniowie  ze szkół powiatowych: I Liceum Ogólnokształcącego i IV Liceum Ogólnokształcącego.

Komisja Konkursowa wyłoniła 4 reprezentantów – w finale Konkursu, który odbędzie się
w Zakopanem  w dniach 29-30 maja 2018 roku Powiat Łowicki reprezentować będą uczniowie, którzy  uzyskali w etapie powiatowym najlepsze wyniki:

I miejsce Hubert Kępka – I Liceum Ogólnokształcące
II miejsce Michalina Wielemborek – I Liceum Ogólnokształcące
III miejsce równorzędne Szymon Gajewski – I Liceum Ogólnokształcące

Piotr Workowski  – IV Liceum Ogólnokształcące

Do  konkursu  uczniów I Liceum Ogólnokształcącego przygotowywała pani Agnieszka Osiołkowska.

Gratulujemy uczestnikom i życzymy sukcesu w finale międzypowiatowym!!!