Stypendium Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej

Marcin Lisiecki został uhonorowany stypendium w ramach tego programu już po raz trzeci!  Najzdolniejsi uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych po raz kolejny zostali uhonorowani stypendiami przez Samorząd Województwa Łódzkiego w ramach „Łódzkiego Regionalnego Programu Wspierania Młodzieży Szczególnie Uzdolnionej”, współfinansowanego przez Unię Europejską. W tegorocznej edycji programu przyznano je 300 uczniom. Już po raz trzeci Marcin Lisiecki uczeń klasy 3f biologiczno-chemicznej otrzymał takie stypendium!

Osiągnięcia Marcina:

–        finalista XXIV i XXV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

–        wyróżniony Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur’2010 i Kangur’2009

–        udział w etapie okręgowym XXXIV Olimpiady Biologicznej

Listy gratulacyjne dla najlepszych stypendystów z regionu wręczał w środę Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień. Gratulując wyróżnionym uczniom Marszałek Województwa Łódzkiego, podziękował także dyrektorom szkół i nauczycielom, którzy dostrzegają talenty wśród swoich podopiecznych i dokładają wszelkich starań, by je pielęgnować.