Stypendia Zarządu Starostwa Powiatowego w Łowiczu

W dniu 24 września 2014 roku zostały wręczone stypendia przyznawane przez Zarząd Starostwa najlepszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych.

Na sesji Rady Powiatu w dniu 24 września 2014 roku młodzież otrzymała z rąk Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Janusza Michalaka oraz Starosty Łowickiego Pana Krzysztofa Figata stypendia za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz aktywny udział w pracach na rzecz szkoły.

Z naszej szkoły byli to:

stypendium 1

Aleksandra Rożniata – średnia ocen 5,19 – osiągnięcia: wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Czas i przemijanie”, II miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym „Perły Ziemi Łowickiej – turystyka i folklor”, I miejsce w Konkursie Fotograficznym LOP pt. „Przyroda Ziemi Łowickiej Zimą”,  wyróżnienie w V edycji Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”, II miejsce w Konkursie Fotograficznym „Muzealne Spotkania z Fotografią”, III miejsce w Konkursie Fotograficznym „Francuski Łowicz”.

Jakub Krysicki – średnia ocen 5,18 – osiągnięcia: wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur’2014, III miejsce w IV Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym, wyróżnienie w III Powiatowym Festiwalu Piosenki Zduny 2013, I miejsce zespołowo na V Festiwalu Piosenki Angielskiej Przedbórz 2014.

Weronika Grzegory – średnia ocen 5,13 – osiągnięcia: udział w II etapie V Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Sowa Matematyczna”, udział w etapie diecezjalnym XVI edycji Konkursu Wiedzy Biblijnej, wyróżnienie w XVIII edycji Konkursu Edukacyjno-ekologicznego im. Jana Bernata „Zwierzęta latające Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i okolic”, I miejsce zespołowo w województwie w sztafetowych biegach przełajowych, III miejsce w województwie w Lidze Lekkoatletycznej.

Joanna Rudnicka – średnia ocen  5,09 – osiągnięcia: udział w etapie okręgowym XL Olimpiady Geograficznej, II miejsce w IV Międzypowiatowym Konkursie Matematycznym, laureatka XXIV Konkursu Wiedzy Geograficznej „Znaszli swój kraj”,

Anna Markowska  – średnia ocen 5,06 – osiągnięcia: II miejsce zespołowo w III edycji  konkursu muzycznego PSNJN pod hasłem  „Śpiewać każdy może, i to po niemiecku”, III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zapobiegajmy pożarom”,

stypendium 2 stypendium 3

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH WYNIKÓW RÓWNIEŻ W TYM ROKU SZKOLNYM!!!