Spotkanie Opłatkowe. Ślubowanie klas pierwszych

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną odbyło się w naszej szkole Spotkanie Opłatkowe oraz tradycyjnie ślubowanie klas pierwszych. Spotkanie Opłatkowe w tym roku odbyło się niestety bez Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Józefa Zawitkowskiego, który ze względu na chorobę nie mógł do nas przybyć. Przedstawienie Jasełkowe przygotowała klasa 1c pod opieką pani Beaty Bończak i siostry Agaty Błaszczyk, w wędrówce Maryi i Józefa we współczesnym świecie uczestniczyły też „anioły” z naszego szkolnego chóru, który prowadzi pani Dominika Pieścik.

Następnie przedstawiciele klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, wszyscy uczniowie klas pierwszych otrzymali z rąk Pani Dyrektor i wychowawcy tarcze szkolne: