Spotkanie klasy IIIB z Absolwentem Naszej Szkoły

23 marca 2015 r. na lekcji wychowawczej uczniowie klasy 3b spotkali się z Absolwentem Naszej Szkoły, studentem informatyki Politechniki Warszawskiej Kamilem Guzkiem.

Pan Kamil Guzek zapoznał uczniów maturalnej klasy matematyczno-fizycznej z realiami studiowania, specyfiką studiów inżynierskich, wymaganiami i przebiegiem studiów informatycznych oraz różnymi aspektami studenckiego życia. Spotkanie było okazją do zadawania pytań Naszemu Absolwentowi, na które zainteresowani uczniowie otrzymywali wyczerpujące odpowiedzi. Duża grupa uczniów klasy 3b zamierza podjąć studia na Politechnice Warszawskiej na różnych jej wydziałach i takie spotkanie było im bardzo pomocne. Dziękujemy naszemu znakomitemu Absolwentowi a uczniom życzymy spełnienia marzeń dotyczących zamierzonych i wymarzonych studiów.