SPORT I DIETA TO NIE WSZYSTKO, CZYLI JAK DBAĆ O CIAŁO

Powyższa sentencja była tematem spotkania, które odbyło się 30 października 2017 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu. W prezentacji wzięli udział uczniowie z klasy 2c uczęszczający na zajęcia uzupełniające fitness. Pogadankę poprowadziła Pani Ewa Nowicka – Manager Drogerii NOEL. Celem spotkania było uświadomienie uczniom jakie są zagrożenia dla współczesnego młodego człowieka, który nie prowadzi odpowiedniego trybu życia oraz na czym polega profilaktyka. Pani Nowicka wielokrotnie podkreślała jak ważny jest zdrowy styl życia, jakie formy terapii domowej i nie tylko można stosować. Uczniowie zwrócili uwagę na to, że w doborze kosmetyków należy kierować się rozwagą, wysłuchali wielu cennych podpowiedzi na temat higieny ciała i życia oraz poznali różnorodne zabiegami kosmetyczne.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali upominki ufundowane przez Drogerię NOEL.

Pomysłodawczynią spotkania była Agnieszka Jarka – nauczycielka i instruktorka fitness.