Rozstrzygnięcie Konkursu Fotokreacje – Inspiracje Dziełami Sztuki

Do ogłoszonego przez Grupę Atelier w czerwcu 2017 roku konkursu fotograficznego pt. „FotoKreacje – inspiracje dziełami sztuki” zgłosiło się 21 uczniów naszej szkoły.Inspiracją zgłaszanych do konkursu fotografii było dowolne dzieło sztuki malarskiej. Impulsem do stworzenia nagrodzonych fotografii stały się obrazy Vincenta van Gogha, Józefa Chełmońskiego, Salvadora Dali, Józefa Pankiewicza czy Franza Schrotzberga.
Po konsultacjach Jury ustaliło następujące wyniki:
I miejsce ex aequo: Michalina Grzyb uczennica kl. 3b, Adrianna Guzek – kl. 1d
II miejsce: Maria Zabost kl. 1b
III miejsce: Kaja Podrażka kl. 1d
Wyróżnienie: Weronika Wiercioch kl. 1d, Michalin Domińczak kl.1d.
Wszystkich laureatom serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone podczas najbliższej akademii szkolnej.
Wkrótce powstanie wystawa pokonkursowa na parterze szkoły, na którą już dziś zapraszamy!
Konkurs realizowany w ramach projektu „Chełmońskie stylizacje” w konkursie „Małe Granty” współfinansowanym przez ŁOK.