Realizacja Projektu Czytelniczego

W dniu 13 października 2017 uczennice klasy 1c rozpoczęły realizację projektu w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Dziewczęta z klasy 1c – Julia Demidowicz, Magda Karwacka, Julia Kostrzewa, Bogusława Maciągowska, Weronika Marszałek i Tracz Ewelina oraz wychowawca p. Sylwester Pawlak udali się do Przedszkola Nr 4 – Słoneczko w ramach realizacji Projektu Czytelniczego. Uczennice czytały dzieciom z sześciu grup wiekowych (3-6 lat) różne bajki, np.: Ołowiany Żołnierzyk, Śpiąca Królewna, Brzydkie Kaczątko czy Tupcio Chrupcio.

Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały wszystkich opowieści. Zadawały dużo ciekawych pytań i bardzo się ucieszyły z naszej wizyty. Kolejna już za niespełna dwa tygodnie.

My również nie możemy się doczekać!