Ranking Liceów Ogólnokształcących 2014 miesięcznika Perspektywy

Nasza szkoła w Rankingu Liceów 2014 zajmuje 17 miejsce w województwie łódzkim i 167 w kraju!

Jesteśmy dumni z osiągniętych lokat w rankingu!

Nie przypadkiem należymy do grona Szkół Odkrywców Talentów!

Przypomnijmy: „w rankingu Perspektyw licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą trzech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, oraz wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. Do sporządzenia rankingu wykorzystano dane ze źródeł zewnętrznych wobec ocenianych szkół.”

perspektywy 2014Źródło: www.pespektywy.pl

17 miejsce w województwie łódzkim oraz 167 w Polsce, w ubiegłym roku 246 zostały osiągnięte dzięki wytężonej pracy uczniów i kadry pedagogicznej.

Taki wynik rankingu zobowiązuje nas do kontynuowania podjętych działań, które służą wspieraniu wszechstronnego rozwoju osobowości uczniów, rozwijają indywidualne zainteresowania i uzdolnienia!

Poniżej przypominamy tych, dzięki którym nasza szkoła jest wśród najlepszych w kraju:

ranking 1 ranking 2
ranking 3 ranking 4 ranking 5