PaTosfera – profilaktyka według Chełmona

17 czerwca 2016 roku po raz drugi odbyła się impreza pod hasłem Łowicka PaTosfera – profilaktyka według Ekonomika.

W tym roku  z zaproszenia Ekonomika skorzystały trzy łowickie szkoły ponadgimnazjalne: I LO, II LO, ZSZ nr 1.

PaTosfera jest jednym z elementów programu Profilaktyka a Ty (w skrócie PaT), realizowanego przez Komendę Główną Policji. Akcja ma promować wśród młodzieży zdrowy i aktywny styl życia, bez używek.

Młodzież z Chełmona i tym razem była bezkonkurencyjna, zdobywając Puchar Komendanta Powiatowej Policji w Łowiczu za zajęcie I miejsca w klasyfikacji łącznej II Łowickiej PaTosfery!

Katarzyna Jabłońska i Tymoteusz Karczewski zajęli I miejsce w regatach kajakarskich.

Małgorzata Karczewska i Marianna Zygmunt wygrały „Spacer po Łowiczu z przeszkodami”.

Na I miejscu uplasowała się również drużyna „Runmagedonu” w składzie:

Natalia Siejka, Weronika Staszewska, Martyna Strugacz, Krystian Gałązka, Edwin Kaźmierczak, Szymon Kasiński.

III miejsce zajęła drużyna „Triobasketu”: Dominika Sut, Maciej Godosz, Jan Puchalski.

Oprócz rywalizacji sportowych na scenie prezentowali się uczniowie zaproszonych szkół.  Z naszej szkoły na scenie wystąpiły: Marianna Zygmunt, Kinga Gajda i Weronika Janczak.