OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z RELIGII

 

Rok szkolny 2016/2017

XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej
„Orędzie fatimskie jako znak nadziei dany przez miłosiernego Ojca”

udział w etapie diecezjalnym:

Natalia Kowalska – 1c – 5 miejsce

Wioleta Siekiera – 2a

Olga Lasota – 2c

XIII Ogólnopolski Konkurs Papieski on-line

udział w II etapie:

Kinga Pietrzak – 1d 

Michał Wójcik – 1a

Daria Pawłowska- 1d

XXI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

udział w etapie diecezjalnym:

Wiktoria Jabłońska – 2c 

Kamil Papiernik – 1d

Natalia Kowalska- 1c

 

Rok szkolny 2015/2016

XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”

Paulina Golis – 1a finalistka etapu centralnego

 

XII Konkurs Papieski „Moje Westerplatte”

Paulina Golis – 1a – udział w III etapie

 

 

Rok szkolny 2014/2015

XI edycja Konkursu Papieskiego poświęconego życiu i nauczaniu Jana Pawła II

Natalia Siejka – 1b – udział w finale

Konkurs Biblijny

udział w etapie diecezjalnym:

Malwina Rosłonek – 2d

Agnieszka Misiak – 2a

Aleksandra Czajka – 2e

 

Rok szkolny 2013/2014

XXIV Olimpiada Teologii Katolickiej „Męczennicy XX wieku – Świadkowie wiary” – udział w etapie diecezjalnym:

Agata Wojciechowska – 2c

Magdalena Ciesielska – 2c

X edycja Konkursu  Papieskiego

Aleksandra Czajka – 1e – udział w finale – wyróżnienie

XVI edycja Konkursu Wiedzy Biblijnej

Udział w etapie diecezjalnym:

Weronika Grzegory – 1a

Malwina Rosłonek – 1d

Isabell Adasiak – 1d

 

Rok szkolny 2012/2013

XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej

„Święci Apostołowie Piotr i Paweł – urząd i charyzmaty w Kościele”

udział w etapie diecezjalnym

Agata Wojciechowska – 1c

Klaudia Sierota – 2c

XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej „Od wiary Abrahama do wiary Kościoła”

finaliści etapu diecezjalnego

Julia Golis – 2b – VII miejsce

Dominik Cichal – 1b

Jakub Krysicki – 1b

IX edycja Konkursu Papieskiego

poświęconego życiu i nauczaniu Jana Pawła II

              Aneta Zabost – 3c – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2011/2012

XXII Olimpiada Teologii Katolickiej „Kościół naszym domem”

Agnieszka Krawczyk – 3c – udział w etapie centralnym

Dawid Domański – 2e – VI miejsce w etapie diecezjalnym

VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

Ludwik Bogucki – 2e –udział w II etapie

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

finaliści etapu diecezjalnego

Jarosław Golis – 2c

Ewa Pawłowska – 2b

Konkurs „Błogosławiona Bolesława Lament Łowiczanka”

etap diecezjalny – finałowy:

Ewa Jabłońska – 2b – I miejsce

Agata Miazek – 2c – III miejsce

 

Rok szkolny 2010/2011

XXI Olimpiada Teologii Katolickiej „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”

finaliści etapu diecezjalnego:

Dawid Domański – 1e

Agnieszka Krawczyk – 2c

Magdalena Gajek – 3c

XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej „Listy św. Pawła”

Udział w etapie diecezjalnym:

Dawid Domański – 1e

Sylwia Kostyra – 2e

Marcin Lisiecki – 3f

 

Rok szkolny 2009/2010

XX Olimpiada Teologii Katolickiej

udział w etapie diecezjalnym:

Karolina Kruczyk – 1b

Daria Trafalska – 2d

Sebastian Kołaczyński – 2d