OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z MATEMATYKI

 

Rok szkolny 2015/2016

Wojewódzki Konkurs „Matematyka – Moja pasja”

udział w finale:

Ewelina Kamińska – 3b

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Łowcy Talentów – Alfik 2015” –

edycja XXI

wyróżnienia otrzymali:

Szymon Kasiński – 2a

Weronika Grzegory – 3a

Katarzyna Jagoda – 2b

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea”

Natalia Siejka – 2b – udział w etapie finałowym

Katarzyna Jagoda – 2b – udział w etapie finałowym

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Wojewódzki Konkurs „Matematyka – moja pasja”

finaliści:

Adam Muras – 3c

Jakub Krysicki – 3b

Patrycja Dylicka – 3d

Mateusz Stasiak – 3d

Kamil Grzegorek – 3d

Konrad Wojciechowski – 3b

Adam Zwoliński – 3b

 

VII Wojewódzki  Konkurs Matematyczny

Prof. Wł. Krysickiego „W świecie matematyki”

finaliści:

Krzysztof Zając – 3b

Jakub Panek – 3b

Jakub Krysicki – 3b

Patrycja Dylicka – 3d

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

Udział w finale:

Jakub Panek – 3b

Jakub Krysicki – 3b

 

V Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

etap powiatowy:

Wojciech Kurek  – 2a  –  I miejsce

Ewelina Kamińska – 2b – II miejsce

Etap międzypowiatowy:  III miejsce drużynowo

Indywidualnie: Wojciech Kurek  – 2a  –  V miejsce

Ewelina Kamińska – 2b – VI miejsce

 

Rok szkolny 2013/2014

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR’2014

wyróżnienia:    Jakub Krysicki – 2b

Patrycja Dylicka – 2b

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

Finalistami konkursu zostali:

Adam Muras – 2c

Piotr Kowalski – 1a

Paweł Barlak – 3b

Przemysław Błaszczyk – 3b

 

Matematyczne Mistrzostwa Polski „Matematyka Innego Wymiaru”

Paweł Barlak – 3b – 1 miejsce w powiecie, 3 w woj. 35 w kraju

Krzysztof Zając – 2b – 1 miejsce w powiecie, 3 w woj. 50 w kraju

Adam Muras – 2c – 2 miejsce w powiecie, 4 w woj. 83 w kraju

Anna Radaszkiewicz – 2b – 3 miejsce w powiecie, 20 w woj.

Michalina Puchalska – 1a – 1 miejsce w powiecie, 9 w woj.

Anna Tomaszkiewicz – 1a – 2 miejsce w powiecie, 11 w woj.

Beniamin Maliński – 1b – 2 miejsce w powiecie, 11 w woj.

 

IV Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Etap powiatowy:

Adam Muras  – 2c –  I miejsce

Joanna Rudnicka – 2d – II miejsce

Jakub Krysicki – 2b – III miejsce

Etap międzypowiatowy:

III miejsce drużynowo – Adam Muras  – 2c

Joanna Rudnicka – 2d

 

V Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Sowa Matematyczna”

Udział w II etapie:

Weronika Grzegory – 1a

Maria Ploch – 1a

Dominik Popowski – 1a

Michał Kurczak – 1a

 

Rok szkolny 2012/2013

 

III Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna

Jakub Fijałkowski – 3a – udział w finale

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR’2013

Patrycja Dylicka – 1d – wyróżnienie

 

V Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Prof. Wł. Krysickiego „W świecie matematyki”

Krzysztof Grzelak – finalista

udział w II etapie:

Mateusz Sobolewski – 3b

Tomasz Tybuś – 3b

 

Wojewódzki Konkurs „Matematyka – Moja Pasja”

Jakub Fijałkowski – 3a – udział w finale

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik” 2012/2013

Paweł Barlak – 2b – 2 m w województwie

Adrian Jedliński – 2a – 6 m w województwie,

Krzysztof Grzelak–3b – 2 m w województwie

 

II Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Sowa Matematyczna”

2 drużyny udział w II etapie:

Jakub Fijałkowski – 3a

Halszka Kalińska – 3b

Albert Lepieszka – 3a

Joanna Wilczyńska – 3b

Hubert Siekierski – 3a

Mateusz Sobolewski – 3b

Dominik Makowski – 3a

Krzysztof Grzelak – 3b

 

III Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Sowa Matematyczna”

1 drużyna udział w II etapie:

Adrian Jedliński – 2a

Krzysztof Pawlata – 2a

Mateusz Rutkowski – 2a

Arkadiusz Siekiera – 2a

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT 2013

Dyplomy uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku

Krzysztof Grzelak – 3b – 1 m w woj.

Mateusz Sobolewski – 3b – 4 m w woj.

Paweł Barlak – 2b – 1 m w woj.

Tomasz Gładki – 2b – 2 m w woj.

 

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Jakub Fijałkowski – 3a – II miejsce

Mateusz Sobolewski – 3b – III miejsce

Matematyczne Mistrzostwa Polski  „Matematyka Innego Wymiaru”

Jakub Zagórowicz – 2b – 1 miejsce w powiecie, 3 w woj.

Krzysztof Zając – 1b – 1 miejsce w powiecie, 3 w woj.

Halszka Kalińska – 3b – 1 miejsce w powiecie, 4 w woj.

Krzysztof Grzelak – 3b –  1 miejsce w powiecie, 4 w woj.

Tomasz Gładki – 2b – 2 miejsce w powiecie, 4 w woj.

Patryk Grzegory-Roróg – 1b – 2 miejsce w powiecie, 6 w woj.

Adam Muras – 1c – 2 miejsce w powiecie, 6 w woj.

Paweł Barlak -2b – 3 miejsce w powiecie, 5 w woj.

Ewa Jabłońska – 3b – 3 miejsce w powiecie, 8 w woj.

 

III Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Etap powiatowy:

Jakub Zagórowicz – 2b – II miejsce

Karolina Czapnik – 2b – III miejsce

Etap międzypowiatowy:

Drużyna w składzie: Karolina Czapnik, Katarzyna Gołębiewska,

Jakub Zagórowicz, Robert Lichman – I miejsce

 

Rok szkolny 2011/2012

 

II Ogólnopolska Olimpiada Logiczno-Matematyczna

Jakub Fijałkowski – 2a – finalista

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny„Meridian” MMC 2012

Krzysztof Grzelak – 2b – laureat – 39 miejsce w kraju

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

uczniowie nagrodzeni:

Krzysztof Grzelak – 2b – 13 miejsce w woj. w kategorii klas 2.

Paweł Barlak – 1b – 2 miejsce w woj. w kategorii klas 1.

Tomasz Okraska – 3b –  14 miejsce w woj. w kategorii klas 3.

 

Konkurs „Matematyka – moja pasja”

udział w II etapie:

Filip Płacheta – 2b

Mateusz Sobolewski – 2b

Maciej Koper  – 3b

Jakub Fijałkowski – 2a

Paweł Barlak – 1b

Tomasz Gładki – 1b

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MAT 2012”

Krzysztof Grzelak – 2b – 1 miejsce w woj. w kategorii klas 2.

Tomasz Okraska – 3b – 1 miejsce w woj. w kategorii klas 3.

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Sowa” 2012

Tomasz Okraska – 3b – I miejsce

Maciej Koper – 3b – II miejsce

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR’2012

wyróżnienia:

Mateusz Misiak – 1b

Kamil Dudziński – 2b

Maciej Marzec – 2b

Mateusz Sobolewski – 2b

II Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Etap powiatowy:      Jakub Fijałkowski – 2a – I miejsce

Mateusz Sobolewski– 2b – I miejsce

Krzysztof Grzelak – 2b – II miejsce

Etap międzypowiatowy:

Krzysztof Grzelak– 2b – II miejsce indywidualnie

III miejsce drużynowo

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Meridian”

Krzysztof Grzelak – 1b – laureat – 14 miejsce w kraju

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR’2011

– wyróżnienia:

Krzysztof Grzelak – 1b

Marcin Lisiecki – 3f

Ptasiński Dominik – 3b

Michał Kostrzewa – 2a

 

III Wojewódzki Konkurs Matematyczny Politechniki Łódzkiej

Prof. Włodzimierza Krysickiego „W świecie matematyki”

udział w II etapie:

Karolina Zimna – 3b

Rafał Karwat – 3b

Piotr Leszczyński – 3b

 

I Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

Michał Kostrzewa – 2a –  I miejsce w powiecie

Maciej Koper – 2b – II miejsce w powiecie

III miejsce drużynowo w finale międzypowiatowym

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Alfik”

Michał Wrona – 3a – 6 miejsce w województwie

Michał Kostrzewa – 2a – najlepszy wynik z klas drugich

 

Rok szkolny 2009/2010

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR’2010

Adam Bodek – 3b – wyróżnienie + nagroda typu C

Radosław Kupiec – 3b – wyróżnienie + nagroda typu C

Marcin Lisiecki – 2f – wyróżnienie + nagroda typu C

Dominika Bielecka – 1b – nagroda typu C

Małgorzata Łazarska – 1b  –  nagroda typu C

Paulina Talarowska – 1c –  nagroda typu C

Ewelina Kosińska – 1a –  nagroda typu C

 

II Wojewódzki Konkurs Matematyczny Politechniki Łódzkiej

Prof. Włodzimierza Krysickiego „W świecie matematyki”

Udział w II etapie wojewódzkim:

Adam Bodek – 3b

Paweł Kosiacki – 3b

Mateusz Talarowski – 3b