OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

 

Rok szkolny 2015/2016

 

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Realioznawczego
Turbolandeskunde – Szwajcaria”
II miejsce w etapie regionalnym zajął zespół:
Paula Zachacz – 3a
Martyna Nowińska – 3a
Wiktoria Kowalczyk – 3a

 

Rok szkolny 2015/2016

 

XXXIX Olimpiada Języka Niemieckiego
Isabell Adasiak – 3a – finalistka etapu centralnego

 

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Realioznawczego
Turbolandeskunde – ÖSTERREICH”
Zespół: Paula Zachacz – 2a
Martyna Nowińska – 2a
Natalia Siejka – 2a – II miejsce w etapie regionalnym

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
Paulina Niedzielska – 3d – III miejsce
Aleksandra Borcuch – 3d – wyróżnienie
Wiktoria Kowalczyk – 2a – wyróżnienie

 

V Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej „Śpiewać każdy może i to po niemiecku”
Kinga Gajda – 2b – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2014/2015

 

XXXVIII Olimpiada Języka Niemieckiego
Isabell Adasiak – 2d – finalistka etapu centralnego

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych TURBOLANDESKUNDE
laureatki III miejsca
Aleksandra Borcuch – 2d
Aleksandra Kośmider – 2d
Isabell Adasiak – 2a

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
Isabell Adasiak – 2a – I miejsce
Joanna Rudnicka – 3d – II miejsce
Agnieszka Kutkowska – 3e – III miejsce
Paulina Bednarek – 3d – IV miejsce

 

IV edycja konkursu muzycznego PSNJN pod hasłem
„Śpiewać każdy może, i to po niemiecku”
Marcelina Olak – 2d i Kacper Płacheta – 2a – I miejsce
Zespół Gewinner – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2013/2014

 

XXXVII Olimpiada Języka Niemieckiego
Isabell Adasiak – 1d – udział w etapie okręgowym

 

III Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
Isabell Adasiak – 1d – laureatka

 

III edycja konkursu muzycznego PSNJN pod hasłem
„Śpiewać każdy może, i to po niemiecku”
Marcelina Olak – 1b z akompaniamentem – II miejsce
Zespół Gewinner – 1a – II miejsce

 

Rok szkolny 2012/2013

 

II Międzypowiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
Halszka Kalińska – 3b – laureatka
Paulina Urbanek – 3a – laureatka
Joanna Wilczyńska – 3b – finalistka

 

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
Halszka Kalińska – 3b – I miejsce
Joanna Wilczyńska – 3b – II miejsce
Paulina Urbanek – 3a – III miejsce

 

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Es war einmal…”
Dariusz Dutkiewicz – 2e – II miejsce

 

II edycja konkursu muzycznego PSNJN pod hasłem „Śpiewać każdy może, i to po niemiecku”
Ewelina Rześna i Paulina Lis – 2c – III miejsce
Julia Golis – 2b z zespołem instrumentalnym – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2011/2012

 

Międzypowiatowy Konkurs Języka Niemieckiego’2012
udział w etapie finałowym
Sylwia Kostyra – 3e
Patrycja Żamojtuk – 3b

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Austrii
Magdalena Majewska – 3d – II miejsce
Patrycja Żamojtuk – 3b – III miejsce
Sylwia Kostyra – 3e – wyróżnienie

 

IV Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
Patrycja Żamojtuk – 3b – II miejsce
Sylwia Kostyra – 3e – III miejsce
Halszka Kalińska – 2b – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2010/2011

 

V Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Niemczech i Języku Niemieckim „NIEMCY BEZ TAJEMNIC”
Dominika Brzezińska – 3d – udział w finale ogólnopolskim

 

III Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
Dominika Brzezińska – 3d – I miejsce
Maria Kalińska – 3b – II miejsce
Sylwia Kostyra – 2e – III miejsce

 

Rok szkolny 2009/2010

 

XXXIII Olimpiada Języka Niemieckiego
Katarzyna Żemło – 3d – udział w etapie okręgowym

 

II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego
Katarzyna Żemło – 3d – I. miejsce
Dominika Brzezińska – 2d – II. Miejsce
Edyta Wolny – 3e – III. Miejsce

 

Powiatowy Konkurs „Ősterreich – ein Land im Hertzen Europas”
Dominika Brzezińska – 2d – I. miejsce w konkursie wiedzy
drużyna:
Maciej Małolepszy
Anna Wielemborek
Michalina Kaba
Dominik Borkowski
Beata Czapnik
Sylwia Dudzińska
Magdalena Kiepas
Piotr Siniarski
Monika Piotrkowska
Klaudia Bura
zajęła I miejsce w konkursie na prezentację o Austrii