OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z GEOGRAFII

 

Rok szkolny 2016/2017

 

XLIII Olimpiada Geograficzna

udział w etapie okręgowym:

Natalia Siejka – 3b

Kamila Charążka – 3c

Michalina Jankowska – 1c

Martyna Strugacz – 2b

 

Rok szkolny 2015/2016

 

XLII Olimpiada Geograficzna

udział w etapie okręgowym:

Natalia Siejka – 2b

Patrycja Sadowska – 3b

 

Rok szkolny 2014/2015

 

XLI Olimpiada Geograficzna

Marta Zabost – 3d – finalistka etapu okręgowego

udział w etapie okręgowym:

Joanna Rudnicka – 3d

Weronika Grzegory – 2a

Maria Ploch – 2a

Piotr Kowalski – 2a

Karolina Styszko – 2a

 

XXV Konkurs Wiedzy Geograficznej „Znaszli swój kraj”

Joanna Rudnicka – 3d – laureatka

Marta Zabost – 3d – laureatka

 

Rok szkolny 2013/2014

 

XL Olimpiada Geograficzna

Marta Zabost – 2d – finalistka etapu okręgowego

udział w etapie okręgowym:

Aleksandra Płóciennik – 3a

Magdalena Bąba – 3b

Anna Kaba – 3b

Paulina Lis – 3c

Joanna Rudnicka – 2d

 

XXIV Konkurs Wiedzy Geograficznej „Znaszli swój kraj”

Marta Zabost – 2d – laureatka

Joanna Rudnicka – 2d – laureatka

 

XII Konkurs Turystyczno-Krajoznawczy „A to Polska właśnie”

Przemysław Błaszczyk – 3b – laureat

 

Rok szkolny 2012/2013

 

XXXIX Olimpiada Geograficzna

                   Przemysław Błaszczyk – 2b – udział etapie okręgowym

 

XXIII Konkurs Wiedzy Geograficznej o Polsce „Znaszli swój kraj”

Joanna Wilczyńska – 3b – laureatka

 

XIV Konkurs Wiedzy o Regionie Łódzkim „Województwo w sercu Polski”

Adam Muras – 1c – finalista

 

Rok szkolny 2011/2012

 

XI Konkurs Turystyczno – Krajoznawczy „A to Polska właśnie”

                   Joanna Wilczyńska – 2b – laureatka – III miejsce

 

XXII edycja Konkursu Wiedzy Geograficznej „Znaszli swój kraj”

Joanna Wilczyńska – 2b – finalistka – VIII miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEOPLANETA

Przemysław Błaszczyk – 1b – nagroda za bardzo dobry wynik

wyróżnienia:

Ewa Jabłońska – 2b

Michał Kołaczek – 2b

Marcel Bogucki – 2b

Filip Płacheta – 2b

Tomasz Tybuś – 2b

 

Rok szkolny 2010/2011

 

X Konkurs Turystyczno – Krajoznawczy „A to Polska właśnie”

                   Dominika Brzezińska – 3d – laureatka – III miejsce

                        Przemysław Mularski – 3d – finalista

 

XXI Konkurs Wiedzy Geograficznej o Polsce „Znaszli swój kraj”

Dominika Brzezińska – 3d – laureatka

 

Rok szkolny 2009/2010

 

XXXVI Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna

Justyna Wilczyńska – 2b – udział w II etapie

 

 

IX Konkurs Turystyczno–Krajoznawczy „A to Polska właśnie”

Dominika Brzezińska – 2d – laureatka