OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z FIZYKI I ASTRONOMII

 

Rok szkolny 2015/2016

 

XII Konkurs Fizyczny „Fascynująca Fizyka”

finalistami części teoretycznej zostali:

Wojciek Kurek– 3a

Michał Kurczak – 3a

Dawid Wielemborek – 3a

Piotr Kowalski – 3a

 

17 EXPLORERS FESTIWAL Laboratorium Przygody 2015

Konkurs Fizyczny Politechniki Łódzkiej

Piotr Kowalski – 3a – VI miejsce

Nasza szkoła otrzymała III miejsce w konkursie  Najlepsza Szkoła

 

VII Powiatowy Konkurs Astronomiczny

Piotr Kowalski i Wojciech Kurek – 3a – I miejsce

 

Rok szkolny 2014/2015

 

XI Konkurs Fizyczny „Fascynująca Fizyka”

Bartosz Panek – 3b – udział w finale

 

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO’2015

Wojciech Sobczak  – 3b – wyróżnienie tytuł  taona

 

Projekt Badawczy „Biomasa problemów naukowych” 

I miejsce w województwie:

            Isabell Adasiak – 2a

            Aleksandra Charążka – 2a

            Weronika Grzegory – 2a

            Maria Ploch – 2a

            Dominik Popowski – 2a

 

VI Powiatowy Konkurs Astronomiczny

Piotr Kowalski – 2a  – I miejsce

 

Rok szkolny 2013/2014

 

X Konkurs Fizyczny „Fascynująca Fizyka”

finaliści etapu wojewódzkiego:

Julia Golis – 3b

Bartłomiej Więcek – 3b

 

15 EXPLORERS FESTIWAL Laboratorium Przygody 2013

Konkurs Fizyczny Politechniki Łódzkiej

Jakub Zagórowicz – 3b – I miejsce

Paweł Barlak – 3b – II miejsce

Karolina Czapnik – 3b – IV miejsce

Przemysław Błaszczyk -3b – V miejsce

Nasza szkoła otrzymała dyplom i tytuł Najlepszej Szkoły!

 

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO’2014

Kamil Guzek  – 3b – wyróżnienie tytuł  taona

 

V Powiatowy Konkurs Astronomiczny

Marek GrzejszczakWojciech Sobczak – 2b  – I miejsce

 

II edycja Konkursu

„Piękne doświadczenie fascynujące wyjaśnienie – fizyka”

Kamil Lesiak – 3a – X miejsce

 

Rok szkolny 2012/2013

 

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO’2013

Jakub Fijałkowski – 3a – wyróżnienie II stopnia tytuł kaona

Paweł Barlak – 2b – wyróżnienie tytuł taona

Konkurs Fizyczny „Fascynująca Fizyka”

 udział w etapie wojewódzkim:

Jakub Fijałkowski – 3a

Adam Pochwała – 3a

Krzysztof Grzelak – 3b

 

IV Powiatowy Konkurs Astronomiczny

                   Paweł Barlak – 2b – I miejsce

 

I edycja Konkursu

„Piękne doświadczenie fascynujące wyjaśnienie – fizyka”

Kamil Lesiak – 2a – XII miejsce

 

Rok szkolny 2011/2012

 

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej

Konrad Stajuda – 3b – finalista etapu okręgowego

 

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO’2012

Paweł Barlak – 1b – wyróżnienie tytuł  taona

 

Konkurs Fizyczny „Fascynująca Fizyka”

udział w półfinale wojewódzkim:

Marek Mikołajczyk – 3d

Tomasz Okraska – 3b

Konrad Stajuda – 3b

 

Konkurs Astronomiczny „Fascynujące zjawiska astronomiczne”

udział w etapie wojewódzkim:

Anna Śliwińska – 2c

Mateusz Kuras – 2c

 

III Powiatowy Konkurs Astronomiczny

Tomasz Okraska – 3b – I miejsce

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO’2011

Rafał Karwat – 3b   – wyróżnienie tytuł  taona

 

II Powiatowy Konkurs Astronomiczny

Rafał Karwat – 3b  – I miejsce

 

Rok szkolny 2009/2010

 

LIX Olimpiada Fizyczna

Udział w II etapie:

Adam Bodek – 3b

Radosław Kupiec – 3b

 

VI edycja Konkursu „FIZYKA DA SIĘ LUBIĆ”

Rafał Karwat – 2b – III nagroda

 

Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny LWIĄTKO’2010

wyróżnienia – tytuł taona

Adam Bodek – 3b

Marcin Bury – 3f

Rafał Karwat – 2b

Weronika Stajuda – 3f

Konrad Stajuda – 1b

 

Konkurs „Fascynująca Fizyka”  Polskiego Towarzystwa Fizycznego

udział w półfinale wojewódzkim:

Marcin Bury – 3f

Adam Bodek – 3b

Mateusz Talarowski – 3b