OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

 

Rok szkolny 2015/2016

 

XXIV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i III miejsce w województwie

zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:

Patrycja Wolankiewicz – 3b – kapitan

Paulina Stasiak – 2a

Aleksandra Charążka – 3a

Dominik Jóźwicki – 2a

Hubert Siejka – 2a

 

I miejsce w powiecie, II miejsce w etapie rejonowym zajęła drużyna
w składzie:

Adam Pokora – 2a – kapitan

Katarzyna Zielińska – 2a

Aleksandra Kowalska – 2a

Szymon Graczyk – 2a

Kacper Bartosiewicz – 2a

 

Powiatowy Konkurs „Zapobiegajmy pożarom”

Wioleta Siekiera – 1a – II miejsce w powiecie

Ewelina Hetmanowska – 1b – wyróżnienie w powiecie

 

Rok szkolny 2014/2015

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Maria Ploch – 2a – IV miejsce w etapie rejonowym

 

XXIII Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i III miejsce w województwie

zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:

Patrycja Wolankiewicz – 2b – kapitan

Paulina Stasiak – 1a

Aleksandra Charążka – 2a

Patryk Kwasek – 2b

Hubert Siejka – 1a

Rok szkolny 2013/2014

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

Anna Markowska – 1b – III miejsce w powiecie

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Małgorzata Rutkowska – 3a – III miejsce w powiecie

 

XXII Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

II miejsce w powiecie zajęła szkolne drużyna ratownicza w składzie:

Aleksandra Borcuch – 1b – kapitan

Patrycja Wolankiewicz – 1b

Patryk Kwasek – 1d

Aleksandra Charążka – 1a

Katarzyna Pryk – 1a

Dominik Cichal – 2b

III miejsce w powiecie zajęła szkolne drużyna ratownicza w składzie:

Patrycja Klimczak – 3d – kapitan

Aleksander Rześny – 3a

Patryk Szkop – 3a

Wiktoria Kolec – 1b

Michalina Grzegory – 1b

 

Rok szkolny 2012/2013

 

XXI Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i II miejsce w etapie wojewódzkim

zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:

Łukasz Wójcik – 3b – kapitan

Kinga Pachowska – 3c

Jarosław Golis – 3c

Patrycja Klimczak – 2d

Aleksander Rześny– 2a

II miejsce w powiecie, III miejsce w rejonie zajęła szkolna drużyna

ratownicza w składzie: Magdalena Bąba – 2b – kapitan

Karolina Czapnik – 2b

Anna Kaba – 2b

Marcelina Kłosińska – 2b

Anna Śliwińska – 3c

 

Rok szkolny 2011/2012

 

XX Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

I miejsce w powiecie, I miejsce w rejonie i III miejsce w województwie

zajęła szkolna drużyna ratownicza w składzie:

Mateusz Marzec – 2b

Łukasz Wójcik – 2b

Kinga Pachowska – 2c

Anna Śliwińska – 2c

Agata Miazek – 2c

Mateusz Miziołek – 2b

Jarosław Golis – 2c

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Małgorzata Rutkowska – 1a – II miejsce w powiecie

 

Rok szkolny 2009/2010

 

Ogólnopolski Konkurs Dramaturgiczny „Uczmy się patrzeć”

na scenariusz spektaklu profilaktycznego o bezpieczeństwie w ruchu

drogowym:

Karolina Kruczyk – 1b – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Tomasz Janus – 3b – udział w etapie wojewódzkim