OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
Z BIOLOGII

 

Rok szkolny 2015/2016

 

XLV Olimpiada Biologiczna

udział w zawodach okręgowych II stopnia

Anna Markowska – 3b

 

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy HIV/AIDS

Anna Markowska – 3b – laureatka etapu wojewódzkiego II miejsce

udział w etapie wojewódzkim:

Malwina Rosłonek – 3d

Katarzyna Znajdek – 3d

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy HIV/AIDS – „Włączmy się do wspólnego działania – razem przeciw AIDS”

udział w finale wojewódzkim:

Klaudia Niedźwiedź – 2c

Anna Markowska – 3b

Agata Szczepaniak – 2a

 

Powiatowy Konkurs na Projekt Torby Ekologicznej

Michał Rutkowski – 2c – wyróżnienie – list gratulacyjny

 

Rok szkolny 2014/2015

 

XLIV Olimpiada Biologiczna

Udział w zawodach okręgowych II stopnia:

Adam Muras – 3c

 

XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

finaliści zawodów wojewódzkich:

Mateusz Tonderski – 3c

Anna Markowska – 2b

 

Konkurs Ekologiczny „Eko-młodzież” – II edycja

udział w finale:

Malwina Rosłonek – 2d

Justyna Wójcik – 2d

Katarzyna Znajdek – 2d

Adam Muras – 3c

Mateusz Tonderski – 3c

 

Rok szkolny 2013/2014

 

XLIII Olimpiada Biologiczna

Udział w zawodach okręgowych II stopnia:

Adam Muras – 2c

Dominik Burzyński – 3c – wyróżnienie za pracę badawczą

 

XVIII edycja Konkursu Edukacyjno-ekologicznego im. Jana Bernata „Zwierzęta latające Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i okolic”

Aleksandra Charążka – 1a – III miejsce

Weronika Grzegory – 1a – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2012/2013

 

XXVIII  Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Mateusz Tonderski  – 1c  – finalista

udział w etapie wojewódzkim:

Justyna Krysztowiak – 2c

Adam Muras – 1c

 

XLII Olimpiada Biologiczna

Jakub Pietrzak – 2c – V miejsce w zawodach II stopnia

udział w etapie okręgowym

Anna Śliwińska – 3c

Aneta Zabost– 3c

Kinga Kosiorek – 3c

 

Rok szkolny 2011/2012

 

XLI Olimpiada Biologiczna etap okręgowy:

Zbigniew Kazimierski – 3c – laureat II stopnia

finaliści II stopnia:

Justyna Dubiel – 3c

Aneta Zabost – 2c

Kinga Kosiorek – 2c

 

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

finaliści zawodów wojewódzkich:

Agnieszka Krawczyk – 3c

Jakub Dałek – 3c

Jarosław Golis – 2c

 

I Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o AIDS

finaliści

Agata Miazek – 2c

Jarosław Golis – 2c

 

XVI edycja edukacyjno – ekologicznego konkursu im. Jana Bernata „Bioróżnorodność Bolimowskiego Parku Krajobrazowego”

Amanda Skrabucha – 2a – I miejsce

Bogumiła Mucha – 2c – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2010/2011

 

XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Jakub Dałek – 2c – finalista etapu centralnego

 

XL Olimpiada Biologiczna

Zbigniew Kazimierski – 2c – laureat etapu okręgowego

 

XX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Różnorodność biologiczna – przyszłość Ziemi w świadomości ludzi”

Edyta Wolny – absolwentka –wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETA

Magdalena Kiepas – 3c – III miejsce w województwie łódzkim

Joanna Zabost – 3c – drugi wynik w szkole

 

Rok szkolny 2009/2010

 

XXXIX Olimpiada Biologiczna

udział w zawodach okręgowych:

Marcin Lisiecki – 2f

Karolina Owczarczyk – 2f

Natalia Kosiorek – 3f

 

XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Marcin Lisiecki – 2f – finalista etapu centralnego

Udział w etapie wojewódzkim:

Joanna Zabost  – 2c –

Zbigniew Kazimierski – 1c

 

 

XXIII Ogólnopolski Konkurs LOP pod hasłem MÓJ LAS

Edyta Wolny – 3e – I miejsce w Polsce

 

XIX Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

Edyta Wolny  – 3e – laureatka I miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKOPLANETA

Katarzyna Zielińska – 3f – II miejsce w województwie