OSIĄGNIĘCIA W OLIMPIADACH I KONKURSACH
ARTYSTYCZNYCH

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”

– etap miejski:

Daniel Ostrowski – 2a – wyróżnienie

 

I Ogólnopolski Plastyczny-Fotograficzny „JA”

Marianna Zygmunt – 1a –praca zakwalifikowana na wystawę

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”

Natalia  Kucińska – 2d – dyplom za pracę

 

Rok szkolny 2014/2015

 

IV Powiatowy Festiwal Piosenki Zduny’2014

Soliści:   Martyna Kolasiewicz – 3b – wyróżnienie

      Michał Szymański – 2a – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Radość życia”

Aleksandra Rożniata – 2b – I miejsce

 

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Zwykli ludzie wielkimi bohaterami”

Martyna Kolasiewicz – 3b – II miejsce w kategorii plastycznej

 

Konkurs Fotograficzny „Cztery pory roku wg Chełmońskiego”

Aleksandra Rożniata – 2b – I miejsce

Sylwia Rafalska – 2b – III miejsce

 

Konkurs Plastyczny  „Wokół Bzury… Znaczenie rzeki dla Ziemi Łowickiej i jej mieszkańców”

Marta Krawczyk – 1b – III miejsce

 

I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Szopkę Bożonarodzeniową

Łucja Krystecka – 2e – wyróżnienie

 

VIII edycja Konkursu „Muzealne Spotkania z fotografią”

Wiktoria Kowalczyk – 1a – II nagroda

 

Rok szkolny 2013/2014

 

XXXVIII Olimpiada Artystyczna – sekcja muzyka

udział w etapie okręgowym:

Katarzyna Kubica – 2d

Jakub Czapnik – 2e

 

III Powiatowy Festiwal Piosenki Zduny 2013

Duet: Julia Golis, Jakub Krysicki – wyróżnienie

Soliści:   Martyna Kolasiewicz – 2b – III miejsce

       Adrian Wielec – 3d – III miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Czas i przemijanie”

Aleksandra Płóciennik – 3a – wyróżnienie

Aleksandra Rożniata – 1b – wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Perły Ziemi Łowickiej – turystyka i folklor”

Aleksandra Rożniata – 1b – II miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny TĘCZA

Katarzyna Śliwińska – 1d – I miejsce w szkole

Aleksandra Płóciennik – 3a – wyróżnienie

Oliwia Majewska – 1a – wyróżnienie

 

Konkurs Fotograficzny LOP pt. „Przyroda Ziemi Łowickiej Zimą”

Aleksandra Rożniata  – 1b – I miejsce

 

V edycja Konkursu Fotograficznego „Przyłapani na czytaniu”

         Aleksandra Płóciennik – 3a – III miejsce

            Aleksandra Rożniata  – 1b – wyróżnienie

 

Konkurs Fotograficzny „Muzealne Spotkania z Fotografią”

Aleksandra Rożniata  – 1b – II miejsce

Aleksandra Wasiak – 1b – III miejsce

 

Konkurs Plastyczno-Multimedialny „W hołdzie Chełmońskiemu”

w 100. rocznicę śmierci artysty:

kategoria inspiracje

Maja Gabrysiak – 1a – II miejsce

Monika Ciesielska – 3e – wyróżnienie

Wioletta Kosmala – 1b – wyróżnienie

kategoria kopie:

Martyna Kolasiewicz – 2b – I miejsce

Weronika Kabat – 1b – III miejsce

Agnieszka Gołębiowska – 1b – wyróżnienie

Katarzyna Śliwińska – 1d – wyróżnienie

Kategoria prezentacje:

Wojciech Kurek – 1a – I miejsce

 

Rok szkolny 2012/2013

 

II Powiatowy Festiwal Piosenki

Soliści:  Adrian Wielec – 2d  –II miejsce

Agata Bieniek – 3c – III miejsce

Zespoły:  Julia Golis, Jakub Krysicki – II miejsce

Jakub Czapnik, Krzysztof Zając „Piwnica” – wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny TĘCZA

Aleksandra Płóciennik – 2a – I miejsce w szkole

 

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Kolory” w kadrze

Aleksandra Płóciennik – 2a – wyróżnienie

 

Konkurs Plastyczno-fotograficzny „Wierszem malowane” – konkurs związany z rokiem Juliana Tuwima

Aleksandra Płóciennik – 2a – nagroda

 

Konkurs Fotograficzny „Muzealne spotkania z fotografią”

Aleksandra Płóciennik – 2a – nagroda Burmistrza Miasta

 

Konkurs Plastyczno-Fotograficzny

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

Aleksandra Płóciennik – 2a – nagroda

 

Konkurs Fotograficzny LOP pt. „Fotonatura”

Marta Cęcelek – 2c – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2011/2012

 

XXXVI Olimpiada Artystyczna – sekcja plastyki

Ewa Szymańska – 3e – udział w etapie okręgowym

 

XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej Color – Art.

Oliwia Królak – 3e – I miejsce w kategorii fotografia

 

I Powiatowy Festiwal Piosenki

Agata Bieniek – 2c – I miejsce

Kinga Pachowska – 2c – II miejsce

Julia Golis – 1b – III miejsce

 

Konkurs Fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”

Amanda Skrabucha – 2a – I miejsce

Oliwia Królak – 2e – II miejsce

Martyna Jabłońska – 1d – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny  „Muzealne spotkania z fotografią”

Karolina Popowska– 1a– II miejsce w powiecie

Natalia Ziarnik – 2b – III miejsce w powiecie

 

Konkurs Fotograficzny „A było to w kniei…”

Natalia Cichy – 1e – nagroda specjalna

 

Konkurs Fotograficzny LOP pt. „Fotonatura”

Katarzyna Dubiel – 1c – I miejsce

Aleksandra Płóciennik – 1a – wyróżnienie

 

Rok szkolny 2010/2011

 

Literacko-Plastyczny Konkurs „Łowickie tradycją malowane” organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Łowiczu

Aneta Zabost – 1c – II miejsce

Kinga Kosiorek – wyróżnienie

 

Konkurs Fotograficzny  „Polska nieznana”

Paulina Haczykowska – 1b – II miejsce

 

Konkurs Muzyczny „Piosenki Stanu Wojennego”

II miejsce zajął zespół w składzie: Marta Gawrońska – 3e

Michał Bejda – 3e

Michał Kostrzewa – 2a

 

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Świat przyrody w miniaturze”

Agata Bieniek – 1c – laureatka

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Fotopolis „Miasta świata”

Amanda Skrabucha – 1a – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny  „Muzealne spotkania z fotografią”

Natalia Ziarnik – 1b – II miejsce w powiecie

Kinga Soborska – 1e – Nagroda Specjalna Starosty Powiatu Łowickiego

 

V Powiatowy Konkurs Haftu Tradycyjnego

Agata Miazek – I miejsce w kategorii haft koralikowy

 

Konkurs Fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”

Maciej Czapla – 2a – II miejsce

Agata Bieniek – 1c – III miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza”

Aleksandra Bury – 1e – wyróżnienie

Aleksandra Aulich – 1c – 1. miejsce w szkole

 

Rok szkolny 2009/2010

 

XXXIV Olimpiada Artystyczna  – sekcja plastyki

Monika Wollny – 3e – finalistka

Kacper Wysokiński – 3e – finalista

 

Konkurs Plastyczny „W hołdzie Chełmońskiemu”

Aleksander Foks – 1e – I miejsce

Martyna Pietrzak – 2e – II miejsce

Michał Konopczyński – 1b – III miejsce

Barbara Rześna – 2e – wyróżnienie

 

Konkurs Plastyczny „W krainie Majów, Azteków i Zapoteków”

Michał Konopczyński – 1b – III miejsce

 

VII Regionalny Przegląd Kolęd

I miejsce w kategorii duety – Aleksandra Wilkoszewska – 2d

     i Marta Kosiorek PLO „Nevermind”

III miejsce w kategorii solista – Weronika Stajuda – 3f

 

XIII Ogólnopolski Konkurs „Igłą malowane”

Katarzyna Ambroziak – 1c – nagroda specjalna

Aleksandra Tybuś – 1c – dyplom uznania

 

I Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękno Łodzi i regionu łódzkiego”

Aleksandra Zając – 2c – wyróżnienie

 

Konkurs Plastyczny „Ziemio, jesteś piękna”

Wiktor Smela – 1c – I miejsce

 

Konkurs Fotograficzny „Przyłapani na czytaniu”

Marta Maciejak – 3f  – I miejsce

Sara Wojda – 1c – II miejsce

Justyna Dubiel – 1c – wyróżnienie

 

Konkurs Fotograficzny FOTONATURA

Paulina Wojewoda – 1c – wyróżnienie

 

Konkurs „Muzealne spotkania z fotografią”

Aleksandra Komar – 2e – Nagroda Dyrektora Muzeum

Patrycja Trepa – 1c – wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Żywioły”

Maciej Czapla – 1a – III miejsce

Karolina Barańczyk – 1e – wyróżnienie

Marcelina Pach – 1e – wyróżnienie

 

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego TĘCZA

         Karolina Kruczyk – 1b – I miejsce w szkole