Nasz Absolwent z Politechniki Łódzkiej z wizytą w klasie 2b

22 listopada 2017 r. na lekcji fizyki doświadczalnej i zajęciach z wychowawcą gościliśmy Absolwenta Naszej Szkoły, Studenta 4-tego roku inżynierskich studiów Politechniki Łódzkiej, Pana Mateusza Kurasa. Uczniowie klasy 2b i 2a uczęszczający na fizykę rozszerzoną mieli okazję poznać specyfikę studiów na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej, szerokie  możliwości na rynku pracy dla absolwentów różnych wydziałów i kierunków tej uczelni.

Nasz miły Gość zapoznał zainteresowanych uczniów ze specyfiką studiów politechnicznych, warunkami studiowania i realiami studenckiego życia, w tym systemem stypendialnym i zaletami mieszkania w akademikach.

Serdecznie dziękujemy p. Mateuszowi Kurasowi za ciekawe spotkanie i przekazane informacje – uczniowie klas 2b i 2a oraz wychowawca klasy 2b p. Marek Rybicki.

Mamy nadzieję na dalszą współpracę z Naszym Absolwentem.