Nasi uczniowie w drugim etapie Fascynującej Fizyki

W piątek 18 listopada 2016 r. w auli Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej odbył się etap międzyszkolny XIII Konkursu Fizycznego Fascynująca Fizyka – poziom ponadgimnazjalny, w którym wzięło udział 13 uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu:
Piotr Marszałek z klasy 2a, Łukasz Klimkiewicz, Maciej Dałek i Miłosz Taranowicz z klasy 2b, Małgorzata Sierocińska, Paula Zachacz i Szymon Kasiński z klasy 3a, Katarzyna Jagoda, Adrian Śmigielski, Dominik Rześny, Dominik Skroński, Jakub Leduchowski i Piotr Czapnik z klasy 3b.

Konkurs obejmował serię trudnych, wieloetapowych zadań z fizyki przygotowanych przez pracowników Politechniki Łódzkiej i reprezentantów Stowarzyszenia Nauczycieli Fizyki. Na ich rozwiązanie uczestnicy konkursu mieli 2 godziny. Czekając na wyniki życzymy Naszym Uczniom powodzenia – mamy nadzieję – w kolejnych, tym razem finałowych zmaganiach.