Nasi uczniowie uczcili „Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych”

Oddali hołd niezłomnym bohaterom zapalając znicze i uczestnicząc w Konkursie na etapie regionalnym.1 marca 2018 r. w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, pod pomnikiem „Synom Ziemi Łowickiej Bojownikom o Niepodległość” uczniowie kl. 2d zapalili znicze i oddali hołd niezłomnym bohaterom.

5 marca 2018 r. w Klubie Garnizonowym w Leźnicy Wielkiej odbył się etap regionalny               V edycji konkursu „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę!”, zorganizowany przez parlamentarzystów Ziemi Łódzkiej. Łowicz reprezentowali przedstawiciele sześciu szkół ponadgimnazjalnych, nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony, udowodnili po raz kolejny, że nie jest im obca historia polskiego podziemia niepodległościowego!

Aleksandra Pawelec, z klasy 1d i Szymon Salamondra z klasy 2a uzyskali wyróżnienie! Otrzymali dyplomy  i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!!!

Opiekunem uczniów jest pani Joanna Skoneczna-Sałuda.