„MIRANDA: ŚWIĄT NIE BĘDZIE? MAGICZNY MUSICAL”

Tegoroczne przedstawienie świąteczne zapowiada się iście nietypowo. Szkolna grupa artystyczna „ARTelier 2018/2019” pod kierownictwem Aleksandra Jarosa z klasy IID przygotowuje świąteczny musical pt. „Miranda: świąt nie będzie?”. Spektakl ma przypomnieć widzom, czym tak naprawdę są Święta Bożego Narodzenia i co w życiu jest najważniejsze. Okaże się, że dla szefowej modowej agencji Mirandy najważniejsze są pieniądze i sukces, a jakie priorytety mają jej pracownicy? Co zmieni pojawienie się Ducha Świąt i jego wiernego elfa? Czy Miranda zdąży dogonić Pierwszą Gwiazdkę? Przedstawienie przepełnione będzie świąteczną symboliką i piosenkami, które na stałe pojawiły się w zimowych repertuarach ludzi na całym świecie. Taniec, instrumenty, śpiew na żywo… „Miranda: świąt nie będzie?” wprowadzi wszystkich w niesamowity świąteczny nastrój.
Przedstawienie odbędzie się 21 grudnia o godzinie 10.30 w sali gimnastycznej podczas uroczystego apelu świątecznego. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli, gości, ale także rodziców uczniów naszej szkoły, przedstawicieli mediów. Gwarantujemy niezapomnianą magię świąt!
W rolach głównych wystąpią między innymi: Aleksandra Jurkiewicz, Weronika Kołodziejczyk, Patrycja Jakubiak, Marysia Zabost, Kinga Śmigielska, Jakub Jóźwiak, Daria Kukieła.
„POCZUJ MAGIĘ ŚWIĄT I PRZYPOMNIJ SOBIE, CO W ŻYCIU JEST NAJWAŻNIEJSZE!”