Mamy dar uszczęśliwiania – zakończenie działań związanych z kampanią „DRUGIE ŻYCIE”

W dniu 11 grudnia 2013 przedstawicielki młodzieży naszej szkoły przekazały dary na rzecz schroniska w Łowiczu.Przypomnijmy – w czerwcu młodzież naszej szkoły zdobyła jedną z trzech głównych nagród w kampanii „DRUGIE ŻYCIE” – za działania dotyczące propagowania idei transplantacji. Wygraną, czyli 1000 zł, uczniowie mogli przeznaczyć na dowolnie wybrany cel charytatywny. Zdecydowali, że wspomogą schronisko w Łowiczu.
Za pozyskane pieniądze kupili konserwy, szczotki oraz smycze rożnej długości i szerokości. Dziewczęta: Patrycja Klimczak, Karolina Pacler i Agnieszka Fabijańska przekazały schronisku zakupione dary, aby choć w małym stopniu uszczęśliwić przebywające tam zwierzęta!

zdjecie 1 zdjecie 2
zdjecie 3 zdjecie 4