III Powiatowy Festiwal Piosenki ZDUNY 2013

W dniach 06 – 08 grudnia 2013 odbył się III Powiatowy Festiwal Piosenki – wśród laureatów znaleźli się również nasi uczniowie!Organizatorami III Powiatowego Festiwalu Piosenki Zduny 2013 byli: Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny oraz Starostwo Powiatowe w Łowiczu.
Naszą szkołę reprezentowali soliści oraz zespoły:
 Jagoda Kostrzewska – kl. 2e
 Martyna Kolasiewicz – kl. 2d
 Dominika Lubikowska – kl. 2c
 Piotr Józef Pietrzak – kl. 3b
 Adrian Wielec – kl. 3d
 Karolina Pacler – kl. 2c
 Anna Tomaszkiewicz – kl. 1a
 ALMAWER:
 Aleksandra Wasiak (kl. 1b), Maria Ploch (kl. 1a), Weronika Grzegory (kl. 1a)
 Julia Golis i Jakub Krysicki.
Uczestników oceniała komisja konkursowa w składzie: Sylwia Strugińska-Wochowska – przewodnicząca (solistka Teatru Muzycznego w Łodzi), Dominik Błaszczyk (nauczyciel muzyki), Sławomir Wódka (gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, wieloletni instruktor muzyczny). Opiekunem młodzieży była Pani Dominika Kowealczyk.
W niedzielę 08 grudnia 2013 odbyła się druga część festiwalu, podczas której nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Wśród nagrodzonych z naszej szkoły znaleźli się:
 w kategorii SOLIŚCI
Martyna Kolasiewicz –– III miejsce www.youtube.com/watch?v=zUIy60y_dGU/
Adrian Wielec – III miejsce www.youtube.com/watch?v=5ZrOyqOry8I

zduny 1 zduny 2

 w kategorii ZESPOŁY
Julia Golis i Jakub Krysicki –– wyróżnienie www.youtube.com/watch?v=aLuiPLrNbKg

zduny 3 zduny 4

Laureatom oraz uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!