III miejsce w XXIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK

Uczniowie naszej szkoły reprezentowali Łowicz w etapie wojewódzkim XXIII Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, które odbyły się 23 maja w Zgierzu. Uczniowie, oprócz testu z zakresu pierwszej pomocy i prawa humanitarnego, tamowali krwotoki, układali poszkodowanych w pozycji bezpiecznej, udzielali pomocy przy złamaniu otwartym, oparzeniu chemicznym, wykonywali RKO i zapewniali wsparcie  psychiczne poszkodowanym.
Drużyna w składzie: Patrycja Wolankiewicz – kapitan, Aleksandra Charążka, Paulina Stasiak, Patryk Kwasek i Hubert Siejka wywalczyła III miejsce. Gratulujemy!
Serdecznie dziękujemy za pomoc, cenne wskazówki i towarzyszenie nam na zawodach  naszemu absolwentowi Łukaszowi Wójcikowi, który w ubiegłych latach dwukrotnie wraz ze swoją drużyna stanął na podium w etapie wojewódzkim (było to III i II miejsce). Na miejscu w Zgierzu kibicowała nam również i wspierała drużynę Wiktoria Kolec z klasy 2b. Dziękujemy.