III edycja PaTosfery – młodzież naszej szkoły zdobyła puchar!!!

1 czerwca 2017 roku na terenie Parku Błonie odbyła się III edycja PaTosfery…

– imprezy profilaktycznej organizowanej przez PKK w Łowiczu i ZSP nr 4 w Łowiczu w ramach ogólnopolskiego programu PROFILAKTYKA A TY. Grupa uczniów z naszego liceum po raz drugi skorzystała z zaproszenia i wzięła udział w rozgrywkach o Puchar Patosfery.

6 uczniów: Wioleta Siekiera, Marianna Zygmunt, Sylwia Perzyńska, Jan Puchalski, Tymoteusz Karczewski, Krystian Gałązka wzięło udział w łowickim Armagddonie, czyli biegu z przeszkodami. A dokładniej mieli do pokonania równoważnię, wysoką ścianę, bieg  z obciążeniem oraz nurt wody. Naszej drużynie udało się pokonać konkurencję i dobiec do mety w najlepszym czasie!

Grupa z klasy 1a pod kierownictwem Bartłomieja Banasiaka wzięła udział w rozgrywkach Żywych Warcab, zdobywając kolejne punkty dla szkoły.

Na scenie wystąpiło artystyczne trio w składzie Kamila Charążka, Natalia Słodyczak oraz Weronika Janczak. Dziewczęta jako jedne z nielicznych wykonawców zagrały i zaśpiewały na żywo.

Oprócz zaciętej rywalizacji wszyscy uczestnicy mieli okazje zobaczyć pokaz ratowniczy w wykonaniu strażaków, na stanowisku służby więziennej uczniowie biorący udział w imprezie  mogli pokonać tor przeszkód w alkogoglach, czyli sprawdzić umiejętność swojego umysłu podczas bycia pod wpływem alkoholu.

Chyba największym zainteresowaniem cieszył się stoisko clubu fitness proponującego trening na trampolinach.
Atrakcji nie było końca, tuż po ukończonych rywalizacji zostały ogłoszone wyniki.

PUCHAR PATOSFERY ZDOBYŁA MŁODZIEŻ NASZEJ SZKOŁY!!!

Po raz kolejny pokazaliśmy, że można bawić się bez narkotyków i uzależnień. I o tym trzeba pamiętać. Mokrzy i zmęczeni, ale zadowoleni zanieśliśmy puchar- symbol trzeźwości do szkoły! GRATULUJEMY!!!

Młodzieżą opiekowała się pani Magdalena Kumosińska.