II miejsce w kraju w Konkursie Historycznym!

Na początku stycznia 2017 roku na stronie internetowej CEH MYŚLICIEL pojawiły się wyniki…

I Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Historia II wojny światowej: kampania wrześniowa”.

Natalia Prucnal  uczennica kl. 2c uzyskała II miejsce w kraju w kategorii: praca fotograficzna w konkursie zorganizowanym przez Centrum Edukacji Historycznej MYŚLICIEL.

Tematem pracy była kampania wrześniowa i związane z nią wydarzenia oraz postaci historyczne – uczeń mógł wykonać zdjęcie przedstawiające miejsca lub obiekty związane z kampanią wrześniową, pomniki oraz rzeźby upamiętniające bohaterów kampanii. Ze szkoły zostały wysłane prace trzech uczennic. Nagrodzona fotografia Natalii upamiętniała bohaterów największej bitwy kampanii polskiej 1939 r., bitwy nad Bzurą.

Laureatka otrzyma dyplom oraz nagrodę rzeczową odtwarzacz mp3.

Serdecznie gratulujemy!

Szkolnym Organizatorem Konkursu była p. Joanna Skoneczna-Sałuda