Finał konkursu „Fascynująca fizyka”

Finaliści X edycji konkursu „Fascynująca fizyka – poziom ponadgimnazjalny” (III etap – wojewódzki w Łodzi z udziałem uczniów szkół z województw ościennych)

1. Julia Golis
  2. Bartłomiej Więcek – oboje z klasy 3b

Finaliści X edycji konkursu „Fascynująca fizyka – poziom ponadgimnazjalny” (2)

Julia i Bartłomiej wzięli udział w finale teoretycznym na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Łódzkiej w dniu 19 grudnia 2013 r. w samo południe i mieli do rozwiązania kilka nietypowych, obszernych wieloetapowych zadań. Mimo, że spisali się znakomicie, zabrakło bardzo niewiele, aby przeszli do ostatniej, doświadczalnej części finału, Jak podkreślili organizatorzy Konkursu „Fascynująca Fizyka”, w b.r. szkolnym poziom wiedzy i umiejętności uczestników był niezwykle wysoki i przy tym dość wyrównany.

Finaliści X edycji konkursu „Fascynująca fizyka – poziom ponadgimnazjalny” (3) Finaliści X edycji konkursu „Fascynująca fizyka – poziom ponadgimnazjalny”