Etap międzyszkolny konkursu Fascynująca Fizyka

18 listopada 2014 roku odbył się w Naszej Szkole etap międzyszkolny konkursu Fascynująca Fizyka.

Po podsumowaniu wcześniejszych zawodów szkolnych, w których wzięło udział 22 uczniów klas 1-3, do etapu międzyszkolnego zakwalifikowało się 11 osób, to jest uczniowie: Michał Kurczak, Piotr Kowalski, Kacper Płacheta z klasy 2a oraz Konrad Wojciechowski, Jakub Panek, Bartosz Panek, Jakub Krysicki, Krzysztof Zając, Patrycja Dylicka, Anna Radaszkiewicz i Adam Zwoliński z klasy 3b. Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania 10 obszernych i trudnych zadań, w każdym były po 3 podpunkty, na co przeznaczono 120 minut.

Prawdopodobnie do finału konkursu zakwalifikował się Bartosz Panek z klasy 3b. Na oficjalne potwierdzenie organizatorów, to znaczy Politechniki Łódzkiej i Polskiego Towarzystwa Fizycznego, musimy jednak jeszcze poczekać.

Gratulujemy zwycięzcy Bartoszowi i wszystkim uczestnikom oraz życzymy dalszych sukcesów! Opiekunem młodzieży jest p. Marek Rybicki.

WP_20141127_002 WP_20141127_004