Etap Finałowy Konkursu „Wszystko o Euro”.

14 stycznia 2016 roku w finale konkursu wzięła udział nasza uczennica ….
Konkurs wiedzy na temat waluty euro: „Wszystko o EURO”, został zorganizowany przez Katedrę Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.
Do ETAPU FINAŁOWEGO konkursu kwalifikację uzyskało 10 osób, które pomyślnie przeszły eliminacje na ETAPIE OKRĘGOWYM, a wśród nich uczennica naszej szkoły Natalia Kucińska z klasy 2d.
Ostatecznie Natalia uplasowała się w grupie uczniów, którzy finałową fazę konkursu zakończyli na miejscach od 6 do 10.
Ilość osób, która przystąpiła do tego konkursu, jego poziom i skala trudności świadczą o wielkim sukcesie Natalii, która wywalczyła sobie miejsce wśród 10 osób posiadających największą wiedzę dotyczącą waluty i strefy Eurolandu w całym Regionie Łódzkim! Gratulujemy!
Opiekunem Natalii jest p. Jacek Wiśniewski.