Dzień Otwartych Drzwi w naszej szkole!

W dniu 13 marca 2014 roku w godzinach od 15 do 17 było nam niezwykle miło gościć w murach szkoły uczniów gimnazjów, ich rodziców i wychowawców!

Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna powitała licznie zgromadzonych gimnazjalistów, krótko przedstawiła cele, jakie stawiamy sobie w zakresie wychowania i edukacji, podkreśliła wartość systematycznej i wytrwałej pracy w drodze do realizacji marzeń.

Pani Wicedyrektor przedstawiła najważniejsze informacje ogólne dotyczące historii, bazy lokalowej a przede wszystkim osiągnięć naszej młodzieży w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych, zwróciła uwagę na fakt, że nasza szkoła to nie tylko nauka, że dbamy o rozwój każdego ucznia!

Następnie nasi goście zostali zapoznani z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015.
Po części oficjalnej młodzież wystąpiła w krótkiej części artystycznej – nasi uczniowie zaśpiewali w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim i po polsku!

dod 1 dod 2

Uczniowie gimnazjów mieli następnie możliwość obejrzenia wszystkich sal, pracowni i klasopracowni w naszej szkole, a przede wszystkim możliwość porozmawiania z uczniami i nauczycielami.
ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!!!

dod 3 dod 4
dod 5 dod 6