Dzień Otwartych Drzwi – serdecznie zapraszamy!

22 marca 2017 roku I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Chełmońskiego zaprosiło gimnazjalistów, ich rodziców i wychowawców do odwiedzenia szkoły.

W drugi dzień kalendarzowej wiosny Pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna powitała tłumnie zgromadzonych na sali gimnastycznej gości, wskazała główne atuty naszego liceum. Pani Wicedyrektor przedstawiła krótko historię, warunki nauczania, osiągnięcia oraz ofertę edukacyjną szkoły na kolejny, 2017/2018 rok szkolny.

Następnie przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Szymon Szaleniec zapowiedział występ naszych śpiewających dziewcząt:

Po części oficjalnej młodzież zaprosiła gimnazjalistów do odwiedzenia pracowni, klasopracowni, szatni, stołówki – właściwie każdego zakamarka w szkole!

Uczniowie klasy 1d stanęli na wysokości zadania – oprowadzali gości po szkole, odpowiadali na każde pytanie, częstowali pierniczkami w kształcie sowy.

Bardzo dziękujemy za przybycie, mamy nadzieję, że młodzież podejmie naukę właśnie w naszej szkole!