Dzień Otwartych Drzwi w I Liceum Ogólnokształcącym!

Wczoraj – 13 marca 2013 roku gościliśmy w naszej szkole licznie zgromadzonych gimnazjalistów i ich Rodziców.

Jak co roku nasze liceum serdecznie zaprasza  i otwiera drzwi dla swoich przyszłych uczniów! Jest nam niezwykle miło, że tak wielu gimnazjalistów zainteresowało się ofertą edukacyjną, odwiedziło nasze pracownie.

Część oficjalną na sali gimnastycznej otworzyła pani Dyrektor Elżbieta Skoneczna, która powitała przybyłych Gimnazjalistów i ich rodziców. Następnie została przedstawiona oferta edukacyjna na nowy rok szkolny – pani Wicedyrektor podkreśliła atuty i wyjątkowość naszej szkoły pod wieloma względami! Krótki występ artystyczny przygotowali uczniowie klas pierwszych i drugich pod kierunkiem pani Dominiki Pieścik:

dod 1 dod 2

Każdy z przybyłych gości mógł porozmawiać z uczniami, nauczycielami, obejrzeć pokazy doświadczeń w pracowniach i zapoznać się właściwie
z każdym zakątkiem szkoły!

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!

dod 3 dod 4
dod 5 dod 6