50-60 lat od matury w łowickim liceum

W bieżącym roku Liceum im. Józefa Chełmońskiego w Łowiczu będzie nie tylko świadkiem, ale także współorganizatorem dwóch niezwykłych uroczystości rocznicowych, związanych z maturami.Oto w dniach 1-2 czerwca br. Nasi absolwenci z 1963 r. będą obchodzić 50-lecie swej matury, a dwa tygodnie później, dnia 15 czerwca, podobną uroczystość, tyle że 60-lecia uzyskania matury będą obchodzić absolwenci z roku 1953. Obie uroczystości odbywać się będą pod wspólnie uzgodnionym przez obie grupy  hasłem, prezentowanym przed wielu laty przez szkolnego kolegę i absolwenta prof. Mieczysława Śmiałka:

„Jestem dumny, że posiadam świadectwo ukończenia tej znakomitej,

jednej z najstarszych szkół w Polsce”.

Dla wielu uczestników tych uroczystości będzie to niezwykła okazja spotkania się po raz pierwszy po 50 lub 60 latach ze swoimi kolegami ze szkolnej ławy i będą to z pewnością wzruszające i niezapomniane przeżycia.

Informacje o uroczystościach można uzyskać:

50-lecie tel. 600 456 601,

60-lecia tel. 606 825 262