Zabawa choinkowa dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu.

31 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Łowiczu. Samorząd Uczniowski I LO we współpracy z Łowickim Oddziałem PCK przygotowali dla uczniów karnawałowe zabawy i upominki.

Młodzież przygotowała liczne animacje i zachęcała gości do tańca. W rolę wodzireja wcielił się Szymon Szaleniec, Mateusz Wolankiewicz wystąpił jako Święty Mikołaj. Animatorami, którzy towarzyszyli w zabawach dzieciom byli: Jakub Jóźwiak Id, Kacper Dudek IIc, Julia Gostyńska Ic, Oliwia Wolska Ic, Karolina Pakuła Ic, Marcelina Grzejszczak Ic, Aleksandra Pierzchała Ic, Weronika Majewska Ic, Natalia Kubel IIa, Marceli Gradek Ib, Filip Tokarski IIb, Julia Karwat Ib Milena Dudzińska Ib oraz Daria Kukieła 2a. Za muzykę odpowiedzialni byli Wiktor Kunikowski i Jakub Kubiak z klasy 3a.

Zarówno dzieci, jak i opiekunowie byli zachwyceni i wzruszeni. Szkołę opuszczali
w dobrym nastroju i z nadzieją, że za rok znów się spotkamy.

Serdecznie dziękujemy naszej młodzieży za zaangażowanie i poświęcony czas dla dobra innych.
Tekst i zdjęcia: A.Wojciechowska-Gasik, E.Kapusta